Zelený Sen
Nemocnica

SK

Praxou k zamestnaniu

Nemocnica Zelený sen sa podieľa na spolupráci s Úradom práce sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica pri vytváraní pracovných miest pre znevýhodnených UoZ (uchádzačov o zamestnanie) v rámci rôznych národných projektov: "Praxou k zamestnaniu" podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov "Šanca na zamestnanie" podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

V rámci projektu "Praxou k zamestnaniu" boli vytvorené pracovné miesta pre pozície ako napríklad: asistent ošetrovateľa, opatrovateľ, maliar, upratovačka V rámci projektu "Šanca na zamestnanie" boli vytvorené pracovné miesta pre pozície ako napríklad: asistent ošetrovateľa v zariadení pre staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím, fyzioterapeut bez špecializácie, fyzioterapeut, údržbár, upratovačka, administratívny pracovník

Kontaktujte nás

Nemocnica Zelený sen
ZELENÝ SEN, s.r.o
Cesta k nemocnici 1
Banská Bystrica

IČO: 44184425
IČ DPH: SK2022616849

V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte:

Telefón: 00421 (0) 048/47162 13
E-mail: zelenysen@zelenysen.sk

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

2014 © Nemocnica Zelený sen, s.r.o. | Technology by eFabrica